Tanja Huizing

Tanja Huizing

Contactgegevens t.huizing@nides.nl Over Tanja

Sonja Bijenhof

Contactgegevens sbijenhof@gmail.com Over Sonja

Patty Meijvogel

Contactgegevens pattymeijvogel@gmail.com Over Patty   Ik ben getrouwd en moeder van twee dochters. Daarnaast werk ik als jeugd-hulpverlener. Onze Jongste dochter is geboren met een kaakafwijking. Direct na haar geboorte is er een tracheacanule geplaatst oftewel een buisje in haar…

Monique Tromp

Contactgegevens j.j.tromp@quicknet.nl Over Monique

Monique Goossens

Contactgegevens moniquegscholte@outlook.com Over Monique

Moniek Slagter

Contactgegevens moniek@laluzfotografie.nl Over Moniek

Maartje de Vries

Contactgegevens maartje@perspectiviacoaching.nl https://www.linkedin.com/in/maartje-de-vries-92042383/ www.perspectiviacoaching.nl   Over Maartje Als ervaringsdeskundige ouder van een dochter met autisme weet ik dat aansluiten, geduld en begrip belangrijk en nodig is. Alle fronten (school, zorg, werk, thuis) zouden samen moeten werken om de kracht en…

Judith Tjepkema

Contactgegevens j.tjepkema@xs4all.nl Over Judith

Jeannine van Echtelt

Contactgegevens jve2007@hotmail.com Over Jeannine Als moeder van 2 opgroeiende kinderen nam ik deel aan de training “Ervaringsdeskundige ouder van een zorgintensief kind”.  Aanleiding was de pittige ondersteuningsbehoefte van de jongste. Ik heb in de training mogen volgen met het voorrecht…

Jasmijn van Ipkens

Contactgegevens jm.van.ipkens@quicknet.nl Over Jasmijn